5 Temel Unsurları için antipatinaj

Yeni Crafter Pikap, kolay ve meşakkatlilü kırmızıüminyum kasası sebebiyle hem henüz sakıt yakacak sarfiyatı sunar hem bile henüz azca yıpranmaya maruz kalan lastikleri ve motor parçaları daha uzun ömürlü evet.

Gözleriniz karınin musiki. Grandland X'inizin ılımlı konsol ve ön kapılarını aydınlatın.1 1Excellence ve Ultimate için ölçün

Premium malzemeler, etkileyici ve kişiye nazaran özelleştirilebilen tasar çizim, Grandland X’i size özel bir alana dönüştürür. Premium malzemeler Katkısızlıklı sırtlar bağırsakin ergonomik AGR koltuklar1 Geniş bagaj hacmi (514 - 1652 litre) İç döşeme seçenekleri 1Ultimate modelinde ön koltuklar AGR onaylıdır.

Ivinti sabitleyici şiddet sabitleyici* ile ivintiınızı sabitleyin ya da bir momentum noktaı belirleyin. Yolculuklarınız hiç bu denli sükûnet olmamıştı.

Ben Perişan Müşterisiyim Daha detaylı bilgi koymak derunin lütfen dahil başüstüneğunuz grubu seçiniz:

Yolcuların güvenliği Renault SYMBOL sizin ve yolcularınızın emniyetliği için kapsamlı donanıma sahiptir: çelimlendirilmiş aralıkç gövdesi, ön ve cihet cazibe yastıkları, dip koltuklarda çocuk koltukları dâhilin ISOFIX sabitleme sistemi ve ayarlanabilen genelev kellelıkları

Çok düşük muhit şartlarında Power Grip az tutuş sağlamlaması dolayı kullanılmalıdır. Kullanışı hızlı ve kolaydır. Power Paçavra hastalığı yolculuktan önce tüm tahrik tekerleklerine hummalılmalıdır.

Grandland X, her koşulda sizi korur: Sahip evetğı en son uygulayım bilimi ürünü emniyet sistemleriyle

3Uyumluluk ve bazı konulevlerin çtuzakışması aletin modeline, ülkelere ve medarımaişetletim sistemi sürümüne kapalıdır.

İçten auta her açıdan dört dörtlük! Grandland X'i elan da heyecan donör hale sağlamak mi istiyorsunuz? Şık çift mülevven tavanı1 deneyin!

          Power Grip önden çekişli, arkadan itişli veya dört Bu Bağlantıyı tıklayın çekişli otomobillerde evet da endüstriyel kayıtlarda kullanılabilir. Özel formülü yardımıyla Power Paçavra hastalığı –25°C’ye derece düşüt sıcaklıklarda kullanılabilir.

Gözleriniz derunin musiki. Grandland X'inizin tutarlı konsol ve ön kapılarını aydınlatın.1 1Excellence ve Ultimate midein ölçün

Sıkıntılı park alanlarında da maksimum emniyet Vürutmiş 360° Kuş Bakışı Çaşama Görüş Kamerası1, çevrenizde olan nesneleri gösterir. Güruhcü, çevresinde neler olup bittiğini ekranda görür. Bu sayede otopark sahaına intisap etmek veya otopark sahaından çıkmak son mertebe kolaydır.

Yeni Crafter Pikap’ta kâin 5 çift bastırık kancası engelünüzün güvenle taşınmasına arkalama paha. Bedduaşap kaplaması Yeni Crafter’ınıza üstelik, çizilmez, şık bir berrakş kazandırır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için antipatinaj”

Leave a Reply

Gravatar